mgr Marta Łyzińska

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę opieram na gruntownym przeszkoleniu.

Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, wyposażające w praktyczne umiejętności potrzebne do udzielania pomocy psychologicznej osobom z trudnościami życiowymi i kryzysami psychicznymi. Swoje inne zainteresowania - obszarem leczenia traumy - rozwijałam na kursie z Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii we współpracy z Instytutem Terapii Zintegrowanej w Monachium. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Przez lata zawodowo byłam związana m.in. z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej osobom w sytuacji kryzysu emocjonalnego.  Współpracuję także z oddziałem gdańskim Centrum Praw Kobiet, gdzie zajmuję się wsparciem kobiet doświadczających przemocy oraz innych trudności życiowych.  Stanowię również część zespołu terapeutycznego KONTUR, działającego na terenie Gdyni oraz Pomorskiego Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji w Gdańsku.

  • Facebook

Copyright: Marta Łyzińska


Gabinet Psychoterapii Marta Łyzińska

NIP: 9571129387; REGON: 387787833