top of page
psychologist.png

mgr Marta Montowska

(Łyzińska)

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę opieram na gruntownym przeszkoleniu.

Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, wyposażające w praktyczne umiejętności potrzebne do udzielania pomocy psychologicznej osobom z trudnościami życiowymi i kryzysami psychicznymi. Swoje inne zainteresowania - obszarem leczenia traumy - rozwijałam na kursie z Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii we współpracy z Instytutem Terapii Zintegrowanej w Monachium. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Przez lata zawodowo byłam związana m.in. z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej osobom w sytuacji kryzysu emocjonalnego.  Współpracowałam także z gdańskim oddziałem Centrum Praw Kobiet, gdzie zajmowałam się wsparciem kobiet doświadczających przemocy oraz innych trudności życiowych oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego NZOZ Przychodnia Morena w ramach NFZ. Aktualnie pracuję w prywatnym gabinecie w Gdańsku oraz Gdyni, prowadząc indywidualną psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. 

Marta Łyzińska2.jpg
bottom of page